Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

 

ODABERITE KATEGORIJU PROIZVODA

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy WU150 WiFi N150Mb/s Nano USB adapter na 2.4GHz 802.11b/g/n, auto-install co 8362 590,00 Info
Cudy WU600 WiFi AC600Mb/s USB adapter dual band 2.4GHz & 5GHz 802.11ac/a/b/g/n, 8363 1.350,00 Info
Cudy WU1200 WiFi AC1300Mb/s USB 3.0 adapter dual band 2.4GHz & 5GHz 802.11ac/a/b 8628 2.010,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy RE300 N300Mb/s 3-u-1 WiFi ekstender dometa / ruter / access point na 2.4GHz 8359 2.040,00 Info
Cudy RE750 AC750Mb/s 3-u-1 WiFi ekstender dometa / ruter / access point dual ban 8360 3.165,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy FS1026PS2 PoE+ svič 24-port 10/100Mb/s PoE 802.3at/af do 370W 9141 34.040,00 Info
Cudy FS1006P PoE+ svič 6-portni 10/100Mb/s (4 PoE 802.3at/af do 65W) 8342 3.990,00 Info
Cudy FS1009PS1 PoE+ svič 8-port 10/100Mb/s PoE 802.3at/af do 120W (max. 32W po p 8343 7.750,00 Info
Cudy GS1010P PoE+ Gigabit svič 10-port 10/100/1000Mb/s (8 PoE 802.3at/af do 120W 8346 10.405,00 Info
Cudy GS1016PS2 PoE+ Gigabit svič 16-port 10/100/1000Mb/s 802.3at/af do 330W (por 8347 30.555,00 Info
Cudy GS2024PS4 PoE+ upravljiv Gigabit svič 24-port 10/100/1000Mb/s 802.3at/af do 8348 50.930,00 Info
Cudy PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max 8357 1.775,00 Info
Cudy PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna sna 8358 2.200,00 Info
Cudy GS1024PS2 PoE+ Gigabit svič 24-port 10/100/1000Mb/s 802.3at/af do 420W (por 8622 36.870,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 8349 3.080,00 Info
Cudy MC100GSA-20-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter 8350 3.530,00 Info
Cudy MC100GSB-20A-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverte 8351 4.260,00 Info
Cudy MC100GSB-20B-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverte 8352 4.260,00 Info
Cudy MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dome 8353 2.640,00 Info
Cudy MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi ( 8354 2.640,00 Info
Cudy MC100SB-20B Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi ( 8355 2.640,00 Info
Cudy MC220 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP 8356 2.310,00 Info
Cudy MC100MA-2 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter 1310nm dometa 8624 2.460,00 Info
Cudy MC100SB-40A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi ( 8625 3.270,00 Info
Cudy MC100SB-40B Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi ( 8626 3.270,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy WR1000 WiFi ruter / ekstender AC1200Mb/s dual band 2.4GHz & 5GHz 802.11ac/a 8361 3.170,00 Info
Cudy LT300 3G / 4G LTE & VoLTE ruter WiFi N300Mb/s na 2.4GHz 802.11b/g/n, Ethern 8623 9.600,00 Info
Cudy WR300 WiFi 5-u-1 ruter/ ekstender/ access point/ bridge/ wisp klijent N300M 8627 1.570,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-LX single-mode 1310nm / 12.5dB do 8337 1.510,00 Info
Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-SX multi-mode 850nm / 7.5dB domet 8338 1.720,00 Info
Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-LX single-mode 1310nm / 21dB dometa 8339 1.560,00 Info
Cudy fiber WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode, LC, PS-G35-20 8340 1.630,00 Info
Cudy fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mod 8341 2.590,00 Info
Cudy bakarni 1.25Gbps SFP modul do 100m, 10/100/1000Base-T, RJ-45 konektor 8618 3.270,00 Info
Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multi-mode 850nm do 300m, 10GBase-SR, LC ko 8619 4.200,00 Info
Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul single-mode 1310nm do 10km, 10GBase-LR, LC 8620 6.530,00 Info
Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-SX multi-mode 850nm / 14.5dB dometa 8621 1.780,00 Info
SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Cudy FS105D 5-port 10/100Mb/s desktop / zidni svič, 802.3x flow control full-dup 8344 930,00 Info
Cudy FS108D 8-port 10/100Mb/s desktop / zidni svič, 802.3x flow control full-dup 8345 1.160,00 Info
Cudy GS105D 5-port Gigabit 10/100/1000Mb/s desktop / zidni svič, 802.3x flow con 8667 1.750,00 Info

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn