Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Kompletna ponuda MikroTik opreme

 MikroTik je kompanija iz Latvije (Letonije), osnovana 1996 godine. Bavi se razvojem i proizvodnjom rutera, softvera i opreme za bežične internet provajdere. Sada je lider na tržištu i zastupljena je u svim zemljama sveta. Kompanija je počela sa razvojem softvera za PC platforme a 2002 godine je odlučila da proizvodi sopstveni hardver i tada je stvoren RouterBOARD brend.

 

Ostalo
Software
Switch upravljivi
Ruteri
Wireless MiniPCI kartice
PoE - Power over Ethernet
RouterBoard
Antene 5GHz
Fiber gbic moduli
Media konverteri

Mikrotik

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik 24V / 2.5A, 24HPOW 7540 2.550,00 Info

Ostalo

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES (1.25G SM 20KM T1310NM/R1550NM) + (1.25G SM 20KM T1550NM/R1310NM 7217 9.940,00 Info
Mikrotik S+DA0003, SFP+ Direct Attach Cable, 3m 7218 5.100,00 Info

Software

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RouterOS™ Level 4 licenca (WISP) - do 200 konekcija 5961 5.520,00 Info

Switch upravljivi

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L3 upravljiv svič 3129 31.260,00 Info

Ruteri

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RB1100AHx4 ruter sa 13 Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN, Quad core CPU 1.4GHz , Ipsec accelerator, 1GB RAM, PoE in 802.3af/at, dual redundant power supplies, 19" rack, ROS 7173 36.880,00 Info
MikroTik RB760iGS hEX S 7379 9.000,00 Info
MikroTik RB750UPr2 hEX PoE lite 3G/4G-LTE & PoE svič–ruter 5 x LAN/WAN port 10/100Mb/s (4 Passive PoE) + USB, VPN ruter/firewall/bandwith manager/load balance, PoE in 6-30V, CPU 65 7701 8.240,00 Info

Wireless MiniPCI kartice

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik R52nM miniPCI card 2,4 & 5GHz 200mW Atheros 1856 4.900,00 Info
Mikrotik R52HnD 350mW miniPCI card 2.4 & 5GHz Atheros AR9220 čip 802.11a/b/g/n (2xMMCX) 2375 7.190,00 Info
Mikrotik R5SHPn miniPCI card 5GHz super high power 800mW 2892 7.710,00 Info

PoE - Power over Ethernet

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik DC 24V 1.0A w/PoE 7213 1.100,00 Info

RouterBoard

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RuterBoard 433AH - Atheros AR7161 CPU do 680MHz, 3 x LAN (PoE), 3 x miniPCI, 128 MB RAM sa Router OS L5 (do 500 kon. 1621 21.580,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 433/433AH 1639 3.270,00 Info
MikroTik RouterBoard RB493G - 9 x Gigabit LAN/WAN (PoE 10-28V), 3 x miniPCI, USB, VPN ruter/firewall/bandwith manager/load balance 1713 24.980,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 493/493AH 1714 3.270,00 Info
MikroTik RouterBoard 435G sa 3 Gb LAN/WAN porta, 5 miniPCI, 2 x USB 2,0, Atheros AR7161 CPU 680MHz, 256MB RAM, RouterOS L5 1774 23.590,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411U - Atheros CPU 300MHz, 1 x LAN (PoE), 1 x miniPCI, 1 x miniPCIe, 1 x USB, 32MB RAM sa RouterOS L4 1811 9.810,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 450/450G 1948 1.960,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411R - Atheros AR7130 CPU 300MHz 1955 6.670,00 Info
MikroTik RouterBoard RB800 - CPU MPC8544 800MHz, 3 x Gigabit LAN (PoE), 4 x miniPCI, 1 x miniPCI-e, 256MB DDR2 SDRAM sa RouterOS L6 2076 52.970,00 Info
MikroTik RouterBoard Crossroads 2074 5.880,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 411/711 2369 2.220,00 Info
Mikrotik RouterBOARD RBSXT5nDr2 "Lite5" Outdoor Wireless Ruter 5GHz 802.11a/n 300Mb/s 500mW 2385 8.250,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011UiAS-RM sa 10 LAN / WAN portova (5 x Gigabit + 5 x 10/100Mbps) + Gigabit SFP slot 2548 15.540,00 Info
MikroTik RouterBoard 44Ge 4-portni Gigabit PCIe Ethernet adapter 2590 15.690,00 Info
MikroTik CCR1016-12G Cloud Core Router 2648 85.280,00 Info
MikroTik SXTG-2HnD outdoor wireless ruter 2665 11.370,00 Info
MikroTik RouterBoard Groove A-52HPn - 1 x LAN (PoE), 2GHz/5GHz 802.11a/n, 500mW, 64MB RAM sa RouterOS L4, N(m) konektor, PoE injector + AC/DC adapter 24V 2688 11.770,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411GL, 1 Gigabitni LAN / WAN port, 1 miniPCI slot, 1 USB 2.0 port, Atheros AR7161 CPU 680MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 (do 200 konekcija) 2721 9.940,00 Info
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN wireless 300Mb/s 2878 19.220,00 Info
MikroTik CCR1036-12G-4S Cloud Core Router 16 Gigabit LAN/WAN (12xRJ45+ 4xSFP+USB) 2931 130.660,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011iLS-IN sa 10 LAN / WAN portova (5 x Gigabit + 5 x 10/100Mbps) + Gigabit SFP slot 2936 14.420,00 Info
MikroTik RouterBoard Groove 52HPn - 1 x LAN (PoE), 2GHz/5GHz 2939 8.760,00 Info
MikroTik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD ugrađeni high power adapter 802.11b/g/n 2942 9.410,00 Info
MikroTik RouterBOARD RB951G-2HnD bežični ruter / AP 802.11n sa 5 x Gigabit LAN / WAN, VPN ruter 2943 10.980,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011iL-IN sa 10 LAN / WAN portova 3047 13.110,00 Info
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L3 upravljiv svič 3129 31.260,00 Info
MikroTik RouterBoard RB260GS Smart svič sa 5 x Gigabit portova + 1 x Gigabit SFP, MikroTik SwOS, interno kućište i adapter 3398 5.880,00 Info
MikroTik CCR1016-12S-1S+ Cloud Core Router 12 Gigabit (12xSFP) 3521 98.750,00 Info
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM Cloud Core Router 8 x 1G + 2 x 10G LAN/WAN (8xRJ45+ 2xSFP+) 3522 169.510,00 Info
MikroTik BaseBox5 RB912UAG-5HPnD-OUT outdoor 300Mb/s ruter 4.9-5.9GHz high power 1000mW 3666 11.110,00 Info
MikroTik RBFTC11 fiber konverter outdoor industrial gigabit sa SFP slotom, 12-57V PoE with 802.3af/at 3586 4.970,00 Info
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Core Router 3639 65.260,00 Info
MikroTik RouterBoard RB850Gx2 - 5 x Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN 3679 17.030,00 Info
MikroTik mAP 2nD mini Access Point - ruter WiFi 2.4GHz 300Mb/s 802.11b/g/n sa 2 x 10/100Mb/s LAN/WAN 3800 5.620,00 Info
MikroTik RouterBoard RB922UAGS-5HPacD – Gigabit LAN/WAN (PoE 8-30V)+SFP, 2x2 MIMO 866Mb/s high power 1300mW wireless 866Mb/s 802.11ac 4.9-6.1GHz, USB, miniPCIe (SIM slot 3G/4G), CP 4048 12.420,00 Info
MikroTik RouterBoard RB953GS-5HnT – 3x Gigabit LAN/WAN+2 x SFP slota, 3x3 MIMO 300Mb/s high power 1600mW wireless 802.11n sa 3x RPSMA, USB, 2 x miniPCIe (3G/LTE/WiFi), 2 x SIM slot 4108 23.150,00 Info
Mikrotik R11e-5HacD miniPCIexpress high power 500mW (27dBm) card 4.9-6.1GHz WiFi 1Gb/s 802.11ac/a/n Qualcomm Atheros 9882 chip, temp. -30C-65C, MIMO dual 2 x MMCX connector, ESD pr 4109 7.190,00 Info
MikroTik RB750r2 hEX lite ruter sa 5 x LAN / WAN portova 10/100Mb/s, VPN ruter / firewall / bandwith, RouterOS L4 4110 5.880,00 Info
Mikrotik SXTG-5HPacD-SA outdoor 866Mb/s 802.11ac high power wireless ruter 5GHz 4246 16.350,00 Info
MikroTik RB941-2nD-TC hAP lite (tower case) 4469 2.870,00 Info
Mikrotik 750UP-R2 hEX lite PoE, case, 12v 0.5A adapter, USB 4404 8.240,00 Info
MikroTik RB3011UiAS-RM ruter sa 11 LAN / WAN portova (10 x Gigabit + 1 SFP) 4525 23.670,00 Info
MikroTik Radom za 30dBi Parabolic Dish antene (MTRADC) 4595 4.740,00 Info
Mikrotik RB951Ui-2HnD 4672 7.580,00 Info
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L3 upravljiv svič 8 x GbE (8xRJ45) + 2 x 10GbE (SFP+), touchscreen LCD, CPU 400MHz, 64MB RAM 4981 30.730,00 Info
MikroTik RB2011iL-RM ruter sa 10 LAN / WAN portova 5404 13.110,00 Info
MikroTik NetBox5 RB911G-5HPacD-NB outdoor 866Mb/s 802.11ac 5405 14.780,00 Info
MikroTik wAP WiFi 2.4GHz outdoor 300Mb/s ruter 802.11g/n RBwAP2nD, dual chain MIMO sa dve integrisane omni antene 360º, 1 x Ethernet LAN, Passive PoE 1 5477 6.400,00 Info
MikroTik hAP ac lite WiFi 2.4GHz&5GHz dual-band ruter 300Mb/s 802.11b/g/n & 802.11a/n/ac sa 5x10/100Mb/s LAN/WAN, VPN ruter 5514 6.800,00 Info
MikroTik RB2011-WMK komplet za zidnu montažu desktop rutera serije RB2011x 5581 1.290,00 Info
MikroTik DynaDish 5 outdoor 866Mb/s 802.11ac high power link 1300mW (31dBm) + 25dBi / 8° dual chain dish antena 40cm, Gigabit LAN, Nv2 TDMA, CPU 720Mhz, 128MB RAM, 802.3af/at & pas 5759 24.190,00 Info
MikroTik NetMetal5 RB921UAGS-5SHPacT-NM outdoor 1300Mb/s 5779 23.150,00 Info
MikroTik RB260GSP PoE upravljiv svič sa 5 x Gigabit 10/100/1000Mb/s 5780 7.320,00 Info
MikroTik RB750P-PBr2 PowerBox outdoor ruter sa 5 x LAN / WAN port 10/100Mb/s 5781 9.410,00 Info
Mikrotik mANTBox 19s outdoor 802.11 ac/a/n high power wireless ruter 5GHz snage 1260mW 5782 26.020,00 Info
MikroTik RB750Gr3 hEX ruter sa 5 x Gigabit LAN / WAN portova 10/100/1000Mb/s, USB 2.0, microSD slot 5785 8.240,00 Info
MikroTik LHG 5 outdoor 300Mb/s 802.11a/n bežični uređaj 5GHz sa integrisanom dual-polarizovanom antenom 24.5dBi, 1 x LAN, CPU 600Mhz, 64MB RAM, PoE (passive), RouterOS L3 5799 8.240,00 Info
Mikrotik hAP ac RB962UIGS-5HACT2HNT 6087 17.650,00 Info
MikroTik NetMetal5 AC RB922UAGS-5HPacD-NM outdoor 866Mb/s 802.11ac ruter 4.9-6.1GHz high power 2000mW (33dBm) 2x2 Dual MIMO sa 2 x RPSMA 6103 20.400,00 Info
MikroTik CRS112-8G-4S-IN L3 upravljiv svič 12 x GbE (8xRJ45+4xSFP), CPU 400MHz, 128MB RAM, PoE in, L5 6176 18.830,00 Info
MikroTik RB960PGS hEX PoE 3G/4G-LTE & PoE svič–ruter 5 x LAN/WAN Gigabit port (4 x PoE 802.3at) + SFP + USB 2.0 6241 10.590,00 Info
MikroTik RouterBoard RB435G – 3 x Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN (1xPoE in 8-28V), 5 x miniPCI, 2 x USB (za 3G/LTE modeme i storage), CPU 680MHz, 256 MB RAM, microSD slot, dim. 15 6255 24.720,00 Info
MikroTik GrooveG-52HPacn outdoor mini 802.11n/ac wireless ruter dual band 2.4 / 5GHz high power 400mW (26dBm), N konektor + Gigabit LAN, Nv2 TDMA, CPU 720MHz, 64MB RAM, temp. -40C- 6320 10.790,00 Info
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L3 upravljiv svič 11 x GbE (1xRJ45 + 10xSFP) + 1 x 10GbE 6398 29.820,00 Info
MikroTik DISC Lite5 outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 316mW (25dBm) sa 21dBi / 12° dual polarisanom antenom 6275 6.340,00 Info
MikroTik GrooveGA-52HPacn outdoor mini 802.11n/ac wireless ruter dual band 2.4 / 5GHz high power 400mW (26dBm), N konektor + Gigabit LAN, TDMA, CPU 720MHz, 64MB RAM, omni antena 6- 6487 13.860,00 Info
MikroTik CCR1072-1G-8S+ Extreme Performance Cloud Core Router 8 x SFP+10GbE + 1 x GbE RJ45 + 2 x USB port, CPU 72core x 1GHz /120+milion pps, 16GB ECC RAM, touchscreen LCD, 2 x hot 6490 377.750,00 Info
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/1 6493 65.260,00 Info
MikroTik poklopac za mANT30 parabolic antene (Sleeve30 Kit) – dodatna zaštita od atmosfersih uticaja i interferencije signala 6494 12.550,00 Info
MikroTik RouterBoard 11E PCIexpress na miniPCIexpress adapter IAMP1E 6495 1.560,00 Info
MikroTik RouterBoard RB14e PCIexpress to 4 x miniPCIexpress adaptor (low and regular brackets w/ holes for SMA) 6496 5.880,00 Info
Mikrotik R11e-5HnD miniPCIexpress high power 500mW (27dBm) card 4.9-5.9GHz WiFi 300Mb/s 802.11a/n, Atheros AR9580 chip, radna temp. -40ºC÷65ºC, MIMO dual 2 x MMCX connector, ESD pr 6498 4.120,00 Info
Mikrotik R11e-2HPnD miniPCIexpress high power 1000mW (30dBm) card 2.3-2.7GHz WiFi 300Mb/s 802.11b/g/n, Atheros AR9580 chip, radna temp. -40ºC÷65ºC, MIMO dual 2 x MMCX connector, ES 6499 5.880,00 Info
MikroTik BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT outdoor 300Mb/s ruter 2.4-2.5GHz high power 1000mW (30dBm) sa 2xRPSMA (max. 5), GbE LAN/WAN (PoE 8-30V), 1x miniPCIe, SIM slot, USB (za 3G/LTE) 6500 11.110,00 Info
MikroTik wAP ac dual-band outdoor WiFi ruter 2.4GHz @ 300Mb/s & 5GHz @ 1300Mb/s 802.11ac/n, integrisane MIMO omni antene, Gigabit LAN, ROS L4 RBwAPG-5HacT2HnD 6501 12.160,00 Info
MikroTik S-3553LC20D komplet fiber optičkih SFP modula 1.25Gb/s (S-35LC20D + S-53LC20D) singlemode do 20km, 1000Base-BX20, LC konektori 6502 9.940,00 Info
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L3 upravljiv svič 8 x GbE (8xRJ45) + 2 x 10GbE (SFP+), touchscreen LCD, CPU 400MHz, 64MB RAM, PoE in, VPN ruter/ firewall/ bandwith manager/ load balancer, 6503 29.340,00 Info
MikroTik DaughterBoard 502 (za 532A) - dodatna 2 x miniPCI 6505 3.270,00 Info
MikroTik CSS326-24G-2S+RM upravljiv svič sa 24 x GbE RJ45 + 2 x 10GbE (SFP+), MAC filter, VLANs, bandwidth limit, mirroring, web managed, access control, port security & isolation, 6506 19.480,00 Info
MikroTik CAP 2nD Lite plafonski / zidni WiFi 2.4GHz ruter / access point 300Mb/s 802.11n, 2 kućišta, LAN 10/100Mb/s + 802.3af/at & passive PoE, VPN ruter/ firewall/ bandwith manage 6507 3.660,00 Info
MikroTik CCR1036-12G-4S-EM Cloud Core Router 16 x GbE (12xRJ45+4xSFP)+ USB, CPU 36 cores x 1.2GHz / 24million pps, 16GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall/ bandw 6509 155.910,00 Info
TwistPort™ adapter za povezivanje MikroTik uređaja sa TwistPort™ antenama 6513 5.030,00 Info
Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac outdoor wireless ruter - AP 5GHz high power 1.300mW (31dBm), 802.11an/ac, 2 x dual pol. 7.5dBi antene, 5 x Gigabit LAN (4 x PoE 802.3at), USB, temp. -40°C 6514 17.650,00 Info
MikroTik RB960PGS-PB PowerBox Pro outdoor ruter sa 5 x Gigabit LAN/WAN port + SFP slot, VPN/ firewall/ bandwith, PoE in: 12-57V, PoE out: 802.3af/at, CPU 800MHz, 128MB RAM, temp. - 6515 12.940,00 Info
MikroTik BaseBox / NetBox / NetMetal EasyBracket 912 držač za RF Elements i Air Max sektor antene, UV otporan, RF Elements EB_912 6516 280,00 Info
MikroTik CRS106-1C-5S L3 upravljiv svič 6 x GbE (5xSFP+RJ45/SFP combo), CPU 400MHz, 128MB RAM, PoE in, VPN ruter/ firewall/ bandwith manager/ load balancer, RouterOS L5 6517 7.840,00 Info
MikroTik GPON ONU SFP modul G.984.5, downstream 2.488 Gbps / upstream 1.244Gbps, simplex SC konektor, domet 20km (za FTTx instalacije) 6518 11.640,00 Info
MikroTik MetalG-52SHPacn outdoor industrial 802.11n/ac dual-band ruter 2.4GHz / 5GHz super high power 1300mW (31dBm), N konektor + Gigabit LAN, omni antena 6-8dBi + PoE injector + 6519 15.560,00 Info
MikroTik S+2332LC10D komplet fiber optičkih SFP+ modula 10Gb/s (S+23LC10D + S+32LC10D) singlemode do 10km, 10GBASE-BX10, LC konektori 6520 47.870,00 Info
MikroTik S-85DLC05D fiber optički 1.25G SFP modul multimode do 550m, 1000BASE-SX, LC konektori 6521 2.450,00 Info
MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition ruter sa 13 Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN, Quad core CPU 1.4GHz , IPsec accelerator, 60GB M.2 SSD, 2 x SATA3, 1GB RAM, PoE in 802.3af/at, dual re 6620 47.480,00 Info
MikroTik CRS326-24G-2S+RM L3 upravljiv svič 24 x Gigabit RJ45 + 2 x SFP/SFP+, CPU 800MHz, 512MB RAM, PoE in, VPN-3G ruter / firewall / bandwith manager / load balancer, 19" rackmou 6627 27.330,00 Info
Mikrotik RBwAPG-5HacT2HnD 6646 12.160,00 Info
Mikrotik LHG HP5 6662 10.330,00 Info
MikroTik LHG XL HP5 outdoor 300Mb/s 802.11a/n high power link / klijent do 40km, 27dBi / 6,4° dual chain grid antena 55cm, Nv2 TDMA, CPU 600Mhz, 64MB RAM, LAN + PoE injector + 24V 6802 12.550,00 Info
MikroTik wAPr-2nD LTE 4G outdoor wireless access point 300Mb/s WiFi 2.4GHz, miniPCI-e slot za 4G / LTE modem, 1 LAN / WAN port, napajanje 9-30V DC (Passive PoE in, automobilski kon 6847 11.240,00 Info
MikroTik SXTsq Lite5 outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 316mW (25dBm) sa 16dBi / 23° dual polarisanom MIMO antenom, klijent/ link do 12km, Nv2 TDMA, CPU 600MHz, 64MB RAM, te 6915 5.750,00 Info
Mikrotik OmniTIK 5 ac outdoor wireless ruter - AP 5GHz high power 1.300mW 6944 14.910,00 Info
MikroTik LHG 5 ac outdoor 802.11ac link / klijent + 24.5dBi / 7° dual chain grid antena 39cm, Nv2 TDMA, CPU 716Mhz, 256MB RAM, Gigabit LAN + PoE injector + 24V adapter, temp -40º÷ 6958 12.160,00 Info
MikroTik SXTsq 5 High Power outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 630mW (28dBm) sa 16dBi / 23° dual polarisanom MIMO antenom, CPU 600MHz, 64MB RAM, temp. -40C÷70C, PoE injector 6969 8.290,00 Info
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L3 upravljiv svič 16 x SFP/SFP+ slotova + 1 x 10/100/1000Mbps RJ-45, CPU 800MHz, 1GB RAM, PoE in, VPN ruter / firewall, 19" rackmount, redudantno napajanj 7018 54.930,00 Info
Mikrotik DC 24V 1.0A w/PoE 7213 1.100,00 Info
MikroTik SXTsq 5 AC RBSXTsqG-5acD 7231 9.010,00 Info
MikroTik CRS328-24P-4S+RM L3 upravljiv PoE svič 24 x GbE + 4 x SFP+, 1U/19", CPU 800MHz, 512MB RAM, auto-sensing 802.3af/at PoE/PoE+, VPN-3G ruter / firewall / bandwith manager / l 7255 54.930,00 Info
Mikrotik DC 24V 0.8A 18 POW 7257 850,00 Info
MikroTik cAP ac plafonski / zidni WiFi AC1200Mb/s High Power 400mW dual band 2.4 & 5GHz VPN ruter / access point, 2 Gigabit LAN / WAN PoE in & out porta, 2 kućišta, CPU 716MHz, 128 7298 8.630,00 Info
MikroTik DISC Lite5 ac 7392 7.880,00 Info
MikroTik hAP ac² 7469 8.630,00 Info
MikroTik LHG XL 5 ac outdoor 866Mb/s 802.11ac High Power link snage 316mW (25dBm) sa 27dBi / 6.4° dual polarisanom grid antenom 55cm, Nv2 TDMA, CPU 716Mhz, 256MB RAM, Gigabit PoE i 7475 14.380,00 Info
Mikrotik hAP AC Lite TC (RB952UI-5AC2ND-TC) 7495 6.970,00 Info
MikroTik wAPG-60ad kit (komplet 2 kom) 1Gb/s full duplex 802.11ad outdoor PtP link na 60GHz, domet 200+ met, AES kriptovanje, beamforming, quad core CPU 716MHz, 256MB RAM, temp. -4 7530 26.020,00 Info
MikroTik Wireless Wire Dish 2Gb/s gigabit aggregate outdoor PtP link 7549 46.950,00 Info
MikroTik CRS112-8P-4S-IN L3 upravljiv PoE svič 12 x GbE (8xRJ45 PoE + 4xSFP) 7624 24.980,00 Info

Antene 5GHz

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik 30dBi 5GHz Parabolic Dish antena sa preciznim mehanizmom za podešavanje (MTAD-5G-30D3-PA) 4323 24.590,00 Info

Fiber gbic moduli

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik S-31DLC20D fiber optički 1.25Gb/s SFP modul singlemode do 20km, 1000Base-LX, LC konektor 3656 3.270,00 Info
MikroTik S+31DLC10D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul singlemode do 10km, 10GBase-LR, LC konektori 4526 20.400,00 Info
MikroTik S-RJ01 SFP modul RJ-45 10/100/1000Base-T do 100m 4984 4.100,00 Info
MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m 5823 8.240,00 Info
Mikrotik S+DA0001, SFP+ Direct Attach Cable, 1m 7219 2.460,00 Info

Media konverteri

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m 5823 8.240,00 Info

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn