Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Kompletna ponuda MikroTik opreme

 MikroTik je kompanija iz Latvije (Letonije), osnovana 1996 godine. Bavi se razvojem i proizvodnjom rutera, softvera i opreme za bežične internet provajdere. Sada je lider na tržištu i zastupljena je u svim zemljama sveta. Kompanija je počela sa razvojem softvera za PC platforme a 2002 godine je odlučila da proizvodi sopstveni hardver i tada je stvoren RouterBOARD brend.

 

Software
Switch upravljivi
Ruteri
Wireless MiniPCI kartice
RouterBoard
Antene 5GHz
Fiber gbic moduli
Media konverteri

Ostalo

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES (1.25G SM 20KM T1310NM/R1550NM) + (1.25G SM 20KM T1550NM/R1310NM 7217 9.570,00 Info
Mikrotik S+DA0003, SFP+ Direct Attach Cable, 3m 7218 5.100,00 Info

Software

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RouterOS™ Level 4 licenca (WISP) - do 200 konekcija 5961 5.410,00 Info

Switch upravljivi

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L3 upravljiv svič 3129 30.110,00 Info

Ruteri

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RB1100AHx4 ruter sa 13 Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN, Quad core CPU 1.4GHz , Ipsec accelerator, 1GB RAM, PoE in 802.3af/at, dual redundant power supplies, 19 7173 35.530,00 Info
MikroTik RB760iGS hEX S 7379 8.660,00 Info

Wireless MiniPCI kartice

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
Mikrotik R52nM miniPCI card 2,4 & 5GHz 200mW Atheros 1856 4.720,00 Info
Mikrotik R52HnD 350mW miniPCI card 2.4 & 5GHz Atheros AR9220 čip 802.11a/b/g/n (2xMMCX) 2375 6.930,00 Info
Mikrotik R5SHPn miniPCI card 5GHz super high power 800mW 2892 7.430,00 Info

RouterBoard

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik RuterBoard 433AH - Atheros AR7161 CPU do 680MHz, 3 x LAN (PoE), 3 x miniPCI, 128 MB RAM sa Router OS L5 (do 500 kon. 1621 20.790,00 Info
MikroTik RouterBoard 411 - Atheros AR7130 CPU 300MHz, 1 x LAN (PoE), 1 x miniPCI, 32 MB RAM sa RouterOS L3 1624 7.430,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 433/433AH 1639 3.150,00 Info
MikroTik RouterBoard RB493G - 9 x Gigabit LAN/WAN (PoE 10-28V), 3 x miniPCI, USB, VPN ruter/firewall/bandwith manager/load balance 1713 24.060,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 493/493AH 1714 3.150,00 Info
MikroTik RouterBoard 435G sa 3 Gb LAN/WAN porta, 5 miniPCI, 2 x USB 2,0, Atheros AR7161 CPU 680MHz, 256MB RAM, RouterOS L5 1774 23.590,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411U - Atheros CPU 300MHz, 1 x LAN (PoE), 1 x miniPCI, 1 x miniPCIe, 1 x USB, 32MB RAM sa RouterOS L4 1811 9.450,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 450/450G 1948 1.890,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411R - Atheros AR7130 CPU 300MHz 1955 6.420,00 Info
MikroTik RouterBoard RB800 - CPU MPC8544 800MHz, 3 x Gigabit LAN (PoE), 4 x miniPCI, 1 x miniPCI-e, 256MB DDR2 SDRAM sa RouterOS L6 2076 51.030,00 Info
MikroTik RouterBoard Crossroads 2074 5.670,00 Info
MikroTik kućište interno za RB 411/711 2369 2.140,00 Info
Mikrotik RouterBOARD RBSXT5nDr2 "Lite5" Outdoor Wireless Ruter 5GHz 802.11a/n 300Mb/s 500mW 2385 7.980,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011UiAS-RM sa 10 LAN / WAN portova (5 x Gigabit + 5 x 10/100Mbps) + Gigabit SFP slot 2548 14.970,00 Info
MikroTik RouterBoard 44Ge 4-portni Gigabit PCIe Ethernet adapter 2590 15.120,00 Info
MikroTik CCR1016-12G Cloud Core Router 2648 82.150,00 Info
MikroTik SXTG-2HnD outdoor wireless ruter 2665 10.960,00 Info
MikroTik RouterBoard Groove A-52HPn - 1 x LAN (PoE), 2GHz/5GHz 802.11a/n, 500mW, 64MB RAM sa RouterOS L4, N(m) konektor, PoE injector + AC/DC adapter 24V 2688 11.340,00 Info
MikroTik RouterBoard RB411GL, 1 Gigabitni LAN / WAN port, 1 miniPCI slot, 1 USB 2.0 port, Atheros AR7161 CPU 680MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 (do 200 konekcija) 2721 9.570,00 Info
MikroTik RB2011 komplet za zidnu montažu rutera iz serije RB2011 2722 1.250,00 Info
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN wireless 300Mb/s 2878 18.520,00 Info
MikroTik CCR1036-12G-4S Cloud Core Router 16 Gigabit LAN/WAN (12xRJ45+ 4xSFP+USB) 2931 125.870,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011iLS-IN sa 10 LAN / WAN portova (5 x Gigabit + 5 x 10/100Mbps) + Gigabit SFP slot 2936 13.890,00 Info
MikroTik RouterBoard Groove 52HPn - 1 x LAN (PoE), 2GHz/5GHz 2939 8.440,00 Info
MikroTik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD ugrađeni high power adapter 802.11b/g/n 2942 9.070,00 Info
MikroTik RouterBOARD RB951G-2HnD bežični ruter / AP 802.11n sa 5 x Gigabit LAN / WAN, VPN ruter 2943 10.580,00 Info
MikroTik RouterBoard RB2011iL-IN sa 10 LAN / WAN portova 3047 12.620,00 Info
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L3 upravljiv svič 3129 30.110,00 Info
MikroTik RouterBoard RB260GS Smart svič sa 5 x Gigabit portova + 1 x Gigabit SFP, MikroTik SwOS, interno kućište i adapter 3398 5.670,00 Info
MikroTik CCR1016-12S-1S+ Cloud Core Router 12 Gigabit (12xSFP) 3521 95.130,00 Info
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM Cloud Core Router 8 x 1G + 2 x 10G LAN/WAN (8xRJ45+ 2xSFP+) 3522 166.400,00 Info
MikroTik BaseBox5 RB912UAG-5HPnD-OUT outdoor 300Mb/s ruter 4.9-5.9GHz high power 1000mW 3666 10.710,00 Info
MikroTik Metal2SHPn outdoor industrial 300Mb/s ruter 2.2-2.7GHz super high power 1600mW 3524 13.600,00 Info
MikroTik RBFTC11 fiber konverter outdoor industrial gigabit sa SFP slotom, 12-57V PoE with 802.3af/at 3586 4.780,00 Info
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Core Router 3639 62.870,00 Info
MikroTik RouterBoard RB850Gx2 - 5 x Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN 3679 16.400,00 Info
MikroTik mAP 2nD mini Access Point - ruter WiFi 2.4GHz 300Mb/s 802.11b/g/n sa 2 x 10/100Mb/s LAN/WAN 3800 5.410,00 Info
MikroTik RouterBoard RB922UAGS-5HPacD – Gigabit LAN/WAN (PoE 8-30V)+SFP, 2x2 MIMO 866Mb/s high power 1300mW wireless 866Mb/s 802.11ac 4.9-6.1GHz, USB, miniPCIe (SIM slot 3G/4G), CP 4048 11.970,00 Info
MikroTik RouterBoard RB953GS-5HnT – 3x Gigabit LAN/WAN+2 x SFP slota, 3x3 MIMO 300Mb/s high power 1600mW wireless 802.11n sa 3x RPSMA, USB, 2 x miniPCIe (3G/LTE/WiFi), 2 x SIM slot 4108 22.300,00 Info
Mikrotik R11e-5HacD miniPCIexpress high power 500mW (27dBm) card 4.9-6.1GHz WiFi 1Gb/s 802.11ac/a/n Qualcomm Atheros 9882 chip, temp. -30C-65C, MIMO dual 2 x MMCX connector, ESD pr 4109 6.930,00 Info
MikroTik RB750r2 hEX lite ruter sa 5 x LAN / WAN portova 10/100Mb/s, VPN ruter / firewall / bandwith, RouterOS L4 4110 5.670,00 Info
Mikrotik SXTG-5HPacD-SA outdoor 866Mb/s 802.11ac high power wireless ruter 5GHz 4246 15.750,00 Info
MikroTik RB941-2nD-TC hAP lite (tower case) 4469 2.770,00 Info
Mikrotik 750UP-R2 hEX lite PoE, case, 12v 0.5A adapter, USB 4404 7.930,00 Info
MikroTik RB3011UiAS-RM ruter sa 11 LAN / WAN portova (10 x Gigabit + 1 SFP) 4525 22.800,00 Info
MikroTik Radom za 30dBi Parabolic Dish antene (MTRADC) 4595 4.560,00 Info
Mikrotik RB951Ui-2HnD 4672 7.300,00 Info
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L3 upravljiv svič 8 x GbE (8xRJ45) + 2 x 10GbE (SFP+), touchscreen LCD, CPU 400MHz, 64MB RAM 4981 29.610,00 Info
MikroTik RB2011iL-RM ruter sa 10 LAN / WAN portova 5404 12.620,00 Info
MikroTik NetBox5 RB911G-5HPacD-NB outdoor 866Mb/s 802.11ac 5405 14.230,00 Info
MikroTik wAP WiFi 2.4GHz outdoor 300Mb/s ruter 802.11g/n RBwAP2nD, dual chain MIMO sa dve integrisane omni antene 360º, 1 x Ethernet LAN, Passive PoE 1 5477 6.170,00 Info
MikroTik hAP ac lite WiFi 2.4GHz&5GHz dual-band ruter 300Mb/s 802.11b/g/n & 802.11a/n/ac sa 5x10/100Mb/s LAN/WAN, VPN ruter 5514 6.550,00 Info
MikroTik RB2011-WMK komplet za zidnu montažu desktop rutera serije RB2011x 5581 1.240,00 Info
MikroTik DynaDish 5 outdoor 866Mb/s 802.11ac high power link 1300mW (31dBm) + 25dBi / 8° dual chain dish antena 40cm, Gigabit LAN, Nv2 TDMA, CPU 720Mhz, 128MB RAM, 802.3af/at & pas 5759 23.310,00 Info
MikroTik NetMetal5 RB921UAGS-5SHPacT-NM outdoor 1300Mb/s 5779 22.300,00 Info
MikroTik RB260GSP PoE upravljiv svič sa 5 x Gigabit 10/100/1000Mb/s 5780 7.050,00 Info
MikroTik RB750P-PBr2 PowerBox outdoor ruter sa 5 x LAN / WAN port 10/100Mb/s 5781 9.070,00 Info
Mikrotik mANTBox 19s outdoor 802.11 ac/a/n high power wireless ruter 5GHz snage 1260mW 5782 25.070,00 Info
MikroTik RB750Gr3 hEX ruter sa 5 x Gigabit LAN / WAN portova 10/100/1000Mb/s, USB 2.0, microSD slot 5785 7.930,00 Info
MikroTik LHG 5 outdoor 300Mb/s 802.11a/n bežični uređaj 5GHz sa integrisanom dual-polarizovanom antenom 24.5dBi, 1 x LAN, CPU 600Mhz, 64MB RAM, PoE (passive), RouterOS L3 5799 7.930,00 Info
Mikrotik hAP ac RB962UIGS-5HACT2HNT 6087 17.180,00 Info
MikroTik NetMetal5 AC RB922UAGS-5HPacD-NM outdoor 866Mb/s 802.11ac ruter 4.9-6.1GHz high power 2000mW (33dBm) 2x2 Dual MIMO sa 2 x RPSMA 6103 19.650,00 Info
MikroTik CRS112-8G-4S-IN L3 upravljiv svič 12 x GbE (8xRJ45+4xSFP), CPU 400MHz, 128MB RAM, PoE in, L5 6176 18.140,00 Info
MikroTik RB960PGS hEX PoE 3G/4G-LTE & PoE svič–ruter 5 x LAN/WAN Gigabit port (4 x PoE 802.3at) + SFP + USB 2.0 6241 10.200,00 Info
MikroTik RouterBoard RB435G – 3 x Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN (1xPoE in 8-28V), 5 x miniPCI, 2 x USB (za 3G/LTE modeme i storage), CPU 680MHz, 256 MB RAM, microSD slot, dim. 15 6255 23.810,00 Info
Mikrotik RBOMNITIKG-5HACD 6319 17.010,00 Info
MikroTik GrooveG-52HPacn outdoor mini 802.11n/ac wireless ruter dual band 2.4 / 5GHz high power 400mW (26dBm), N konektor + Gigabit LAN, Nv2 TDMA, CPU 720MHz, 64MB RAM, temp. -40C- 6320 10.390,00 Info
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L3 upravljiv svič 11 x GbE (1xRJ45 + 10xSFP) + 1 x 10GbE 6398 28.720,00 Info
MikroTik DISC Lite5 outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 316mW (25dBm) sa 21dBi / 12° dual polarisanom antenom 6275 6.110,00 Info
MikroTik GrooveGA-52HPacn outdoor mini 802.11n/ac wireless ruter dual band 2.4 / 5GHz high power 400mW (26dBm), N konektor + Gigabit LAN, TDMA, CPU 720MHz, 64MB RAM, omni antena 6- 6487 13.350,00 Info
MikroTik CCR1072-1G-8S+ Extreme Performance Cloud Core Router 8 x SFP+10GbE + 1 x GbE RJ45 + 2 x USB port, CPU 72core x 1GHz /120+milion pps, 16GB ECC RAM, touchscreen LCD, 2 x hot 6490 363.880,00 Info
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/1 6493 62.870,00 Info
MikroTik poklopac za mANT30 parabolic antene (Sleeve30 Kit) – dodatna zaštita od atmosfersih uticaja i interferencije signala 6494 12.090,00 Info
MikroTik RouterBoard 11E PCIexpress na miniPCIexpress adapter IAMP1E 6495 1.510,00 Info
MikroTik RouterBoard RB14e PCIexpress to 4 x miniPCIexpress adaptor (low and regular brackets w/ holes for SMA) 6496 5.670,00 Info
MikroTik CCR1009-7G-1C-PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45 + SFP slot + USB, CPU 9 cores x 1GHz, 1GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall/ bandwith manager, pasivno 6497 53.550,00 Info
Mikrotik R11e-5HnD miniPCIexpress high power 500mW (27dBm) card 4.9-5.9GHz WiFi 300Mb/s 802.11a/n, Atheros AR9580 chip, radna temp. -40ºC÷65ºC, MIMO dual 2 x MMCX connector, ESD pr 6498 3.960,00 Info
Mikrotik R11e-2HPnD miniPCIexpress high power 1000mW (30dBm) card 2.3-2.7GHz WiFi 300Mb/s 802.11b/g/n, Atheros AR9580 chip, radna temp. -40ºC÷65ºC, MIMO dual 2 x MMCX connector, ES 6499 5.670,00 Info
MikroTik BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT outdoor 300Mb/s ruter 2.4-2.5GHz high power 1000mW (30dBm) sa 2xRPSMA (max. 5), GbE LAN/WAN (PoE 8-30V), 1x miniPCIe, SIM slot, USB (za 3G/LTE) 6500 10.710,00 Info
MikroTik wAP ac dual-band outdoor WiFi ruter 2.4GHz @ 300Mb/s & 5GHz @ 1300Mb/s 802.11ac/n, integrisane MIMO omni antene, Gigabit LAN, ROS L4 RBwAPG-5HacT2HnD 6501 11.710,00 Info
MikroTik S-3553LC20D komplet fiber optičkih SFP modula 1.25Gb/s (S-35LC20D + S-53LC20D) singlemode do 20km, 1000Base-BX20, LC konektori 6502 9.570,00 Info
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L3 upravljiv svič 8 x GbE (8xRJ45) + 2 x 10GbE (SFP+), touchscreen LCD, CPU 400MHz, 64MB RAM, PoE in, VPN ruter/ firewall/ bandwith manager/ load balancer, 6503 29.340,00 Info
MikroTik CRS112-8G-4S-IN L3 upravljiv svič 12 x GbE (8xRJ45+4xSFP), CPU 400MHz, 128MB RAM, PoE in, VPN-3G ruter / firewall / bandwith manager / load balancer, RouterOS L5 6504 18.480,00 Info
MikroTik DaughterBoard 502 (za 532A) - dodatna 2 x miniPCI 6505 3.150,00 Info
MikroTik CSS326-24G-2S+RM upravljiv svič sa 24 x GbE RJ45 + 2 x 10GbE (SFP+), MAC filter, VLANs, bandwidth limit, mirroring, web managed, access control, port security & isolation, 6506 18.770,00 Info
MikroTik CAP 2nD Lite plafonski / zidni WiFi 2.4GHz ruter / access point 300Mb/s 802.11n, 2 kućišta, LAN 10/100Mb/s + 802.3af/at & passive PoE, VPN ruter/ firewall/ bandwith manage 6507 3.520,00 Info
MikroTik CCR1036-12G-4S-EM Cloud Core Router 16 x GbE (12xRJ45+4xSFP)+ USB, CPU 36 cores x 1.2GHz / 24million pps, 16GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall/ bandw 6509 150.190,00 Info
TwistPort™ adapter za povezivanje MikroTik uređaja sa TwistPort™ antenama 6513 4.850,00 Info
Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac outdoor wireless ruter - AP 5GHz high power 1.300mW (31dBm), 802.11an/ac, 2 x dual pol. 7.5dBi antene, 5 x Gigabit LAN (4 x PoE 802.3at), USB, temp. -40°C 6514 17.010,00 Info
MikroTik RB960PGS-PB PowerBox Pro outdoor ruter sa 5 x Gigabit LAN/WAN port + SFP slot, VPN/ firewall/ bandwith, PoE in: 12-57V, PoE out: 802.3af/at, CPU 800MHz, 128MB RAM, temp. - 6515 12.470,00 Info
MikroTik BaseBox / NetBox / NetMetal EasyBracket 912 držač za RF Elements i Air Max sektor antene, UV otporan, RF Elements EB_912 6516 280,00 Info
MikroTik CRS106-1C-5S L3 upravljiv svič 6 x GbE (5xSFP+RJ45/SFP combo), CPU 400MHz, 128MB RAM, PoE in, VPN ruter/ firewall/ bandwith manager/ load balancer, RouterOS L5 6517 7.560,00 Info
MikroTik GPON ONU SFP modul G.984.5, downstream 2.488 Gbps / upstream 1.244Gbps, simplex SC konektor, domet 20km (za FTTx instalacije) 6518 11.210,00 Info
MikroTik MetalG-52SHPacn outdoor industrial 802.11n/ac dual-band ruter 2.4GHz / 5GHz super high power 1300mW (31dBm), N konektor + Gigabit LAN, omni antena 6-8dBi + PoE injector + 6519 14.990,00 Info
MikroTik S+2332LC10D komplet fiber optičkih SFP+ modula 10Gb/s (S+23LC10D + S+32LC10D) singlemode do 10km, 10GBASE-BX10, LC konektori 6520 46.110,00 Info
MikroTik S-85DLC05D fiber optički 1.25G SFP modul multimode do 550m, 1000BASE-SX, LC konektori 6521 2.360,00 Info
MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition ruter sa 13 Gigabit 10/100/1000Mb/s LAN/WAN, Quad core CPU 1.4GHz , IPsec accelerator, 60GB M.2 SSD, 2 x SATA3, 1GB RAM, PoE in 802.3af/at, dual re 6620 45.730,00 Info
Mikrotik DC 24V 0.75A w/PoE 6625 1.120,00 Info
MikroTik CRS326-24G-2S+RM L3 upravljiv svič 24 x Gigabit RJ45 + 2 x SFP/SFP+, CPU 800MHz, 512MB RAM, PoE in, VPN-3G ruter / firewall / bandwith manager / load balancer, 19" rackmou 6627 26.330,00 Info
Mikrotik RBwAPG-5HacT2HnD 6646 11.710,00 Info
Mikrotik LHG HP5 6662 9.950,00 Info
MikroTik LHG XL HP5 outdoor 300Mb/s 802.11a/n high power link / klijent do 40km, 27dBi / 6,4° dual chain grid antena 55cm, Nv2 TDMA, CPU 600Mhz, 64MB RAM, LAN + PoE injector + 24V 6802 12.090,00 Info
MikroTik wAPr-2nD LTE 4G outdoor wireless access point 300Mb/s WiFi 2.4GHz, miniPCI-e slot za 4G / LTE modem, 1 LAN / WAN port, napajanje 9-30V DC (Passive PoE in, automobilski kon 6847 10.830,00 Info
MikroTik SXTsq Lite5 outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 316mW (25dBm) sa 16dBi / 23° dual polarisanom MIMO antenom, klijent/ link do 12km, Nv2 TDMA, CPU 600MHz, 64MB RAM, te 6915 5.540,00 Info
Mikrotik OmniTIK 5 ac outdoor wireless ruter - AP 5GHz high power 1.300mW 6944 14.360,00 Info
MikroTik LHG 5 ac outdoor 300Mb/s 802.11ac link / klijent + 24.5dBi / 7° dual chain grid antena 39cm, Nv2 TDMA, CPU 716Mhz, 256MB RAM, Gigabit LAN + PoE injector + 24V adapter, tem 6958 11.710,00 Info
MikroTik SXTsq 5 High Power outdoor 300Mb/s wireless ruter 5GHz snage 630mW (28dBm) sa 16dBi / 23° dual polarisanom MIMO antenom, CPU 600MHz, 64MB RAM, temp. -40C÷70C, PoE injector 6969 7.980,00 Info
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L3 upravljiv svič 16 x SFP/SFP+ slotova + 1 x 10/100/1000Mbps RJ-45, CPU 800MHz, 1GB RAM, PoE in, VPN ruter / firewall, 19" rackmount, redudantno napajanj 7018 52.920,00 Info
MikroTik RB931-2nD 7190 2.650,00 Info
Mikrotik DC 24V 1.0A w/PoE 7213 1.070,00 Info
MikroTik SXTsq 5 AC RBSXTsqG-5acD 7231 8.680,00 Info
MikroTik CRS328-24P-4S+RM L3 upravljiv PoE svič 24 x GbE + 4 x SFP+, 1U/19", CPU 800MHz, 512MB RAM, auto-sensing 802.3af/at PoE/PoE+, VPN-3G ruter / firewall / bandwith manager / l 7255 52.920,00 Info
Mikrotik DC 24V 0.8A 18 POW 7257 850,00 Info
MikroTik cAP ac plafonski / zidni WiFi AC1200Mb/s High Power 400mW dual band 2.4 & 5GHz VPN ruter / access point, 2 Gigabit LAN / WAN PoE in & out porta, 2 kućišta, CPU 716MHz, 128 7298 8.310,00 Info
MikroTik DISC Lite5 ac 7392 7.600,00 Info
MikroTik hAP ac² 7469 8.475,00 Info
MikroTik LHG XL 5 ac outdoor 866Mb/s 802.11ac High Power link snage 316mW (25dBm) sa 27dBi / 6.4° dual polarisanom grid antenom 55cm, Nv2 TDMA, CPU 716Mhz, 256MB RAM, Gigabit PoE i 7475 13.860,00 Info
Mikrotik hAP AC Lite TC (RB952UI-5AC2ND-TC) 7495 6.970,00 Info

Antene 5GHz

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik 30dBi 5GHz Parabolic Dish antena sa preciznim mehanizmom za podešavanje (MTAD-5G-30D3-PA) 4323 23.680,00 Info

Fiber gbic moduli

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik S-31DLC20D fiber optički 1.25Gb/s SFP modul singlemode do 20km, 1000Base-LX, LC konektor 3656 3.150,00 Info
MikroTik S+31DLC10D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul singlemode do 10km, 10GBase-LR, LC konektori 4526 19.650,00 Info
MikroTik S-RJ01 SFP modul RJ-45 10/100/1000Base-T do 100m 4984 3.950,00 Info
MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m 5823 7.930,00 Info
Mikrotik S+DA0001, SFP+ Direct Attach Cable, 1m 7219 3.700,00 Info

Media konverteri

SlikaNaziv ariklaŠifra artiklaCenaViše informacija
MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m 5823 7.930,00 Info

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn