Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

TP-Link TL-SM311LM 1000Base-SX MiniGBIC Multi-Mode Fiber Module, LC Connector

TP_Link_TL_SM311_4e81dc9167004.jpgTP_Link_TL_SM311_4e81dc9167004.jpg

Šifra proizvoda: 1299

MP Cena sa PDV: 2.430,00
Prodajna cena2.430,00
Osnovna cena2.025,00
Popust
Iznos PDV-a405,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
MiniGBIC module, Multi-mode, LC Interface, Up to 550/275m transmission distance

TP-Link TL-SM311LM 1.25Gigabit SFP 1000Base-SX miniGBIC multi-mod fiber modul dometa 550m (LC konektor)
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn