Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP modul se kupuje posebno)

TP_Link_MC220L_G_4e89cede7b359.jpgTP_Link_MC220L_G_4e89cede7b359.jpg

Šifra proizvoda: 1739

MP Cena sa PDV: 3.090,00
Prodajna cena3.090,00
Osnovna cena2.575,00
Popust
Iznos PDV-a515,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
1 LC fiber optic; 1 RJ45 jack, Multi-mode: 0.55km, Single-mode: 10km, 0C to 40C

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP modul se kupuje posebno)
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn