Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

TP-Link TL-SM321B 1,25Gigabit SFP 1000Base-BX WDM miniGBIC single-mode fiber modul preko 1 vlakna dometa 10km LC

TP_Link_TL_SM321_4e89f175f1b89.jpgTP_Link_TL_SM321_4e89f175f1b89.jpg

Šifra proizvoda: 1741

MP Cena sa PDV: 2.770,00
Prodajna cena2.770,00
Osnovna cena2.308,33
Popust
Iznos PDV-a461,67

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
TX: 1310nm / RX: 1550nm

TP-Link TL-SM321B 1.25Gigabit SFP 1000Base-BX WDM miniGBIC single-mod fiber modul preko 1 vlakna dometa 10km (LC konektor)
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn