Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

TP-Link TL-SM311LS 1.25Gigabit SFP 1000Base-LX miniGBIC single-mod fiber modul dometa 10km (LC konektor)

TP_Link_TL_SM311_51791d44f00ee.jpgTP_Link_TL_SM311_51791d44f00ee.jpg

Šifra proizvoda: 2394

MP Cena sa PDV: 2.430,00
Prodajna cena2.430,00
Osnovna cena2.025,00
Popust
Iznos PDV-a405,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
MiniGBIC module, Single-mode, LC Interface, Up to 10km transmission distance

TP-Link TL-SM311LS 1.25Gigabit SFP 1000Base-LX miniGBIC single-mod fiber modul dometa 10km (LC konektor)
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn