Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

MikroTik S+2332LC10D komplet fiber optičkih SFP+ modula 10Gb/s (S+23LC10D + S+32LC10D) singlemode do 10km, 10GBASE-BX10, LC konektori


Šifra proizvoda: 6520

MP Cena sa PDV: 48.330,00
Prodajna cena48.330,00
Osnovna cena40.275,00
Popust
Iznos PDV-a8.055,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
SFP transceivers

Bidirectional SFP+ 10G module kit. Kit contains two SFP+ modules that can be used as pair to achieve operating data rate up to 10Gbps for distances up to 10km on single optical cable.

S+23LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1270nm Rx:1330nm, LC, DDMI
S+32LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1330nm Rx:1270nm, LC, DDMI
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn