Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber adapteri

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optic, LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter sa 2 x LC (dimenzija kao simplex, SC/SC multimode duplex fiber adapter


Rezultati 1 - 15 od 15



E2000/APC simplex adapter singlemode


Cena: 2.430,00
Cena bez poreza: 2.025,00
Popust:
Vrednost poreza: 405,00


Extralink SFP 1.25G 1310NM 20Km SM DDM


Cena: 1.830,00
Cena bez poreza: 1.525,00
Popust:
Vrednost poreza: 305,00


Extralink SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550nm 20km DDM set (2 pcs) LC


Cena: 4.300,00
Cena bez poreza: 3.583,33
Popust:
Vrednost poreza: 716,67


Extralink SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550nm 3km DDM set (2 pcs) LC


Cena: 3.600,00
Cena bez poreza: 3.000,00
Popust:
Vrednost poreza: 600,00


Extralink SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550nm 3km DDM set (2 pcs) SC


Cena: 3.560,00
Cena bez poreza: 2.966,67
Popust:
Vrednost poreza: 593,33


FC/FC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 330,00
Cena bez poreza: 275,00
Popust:
Vrednost poreza: 55,00


LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter sa 2 x LC (dimenzija kao simplex)


Cena: 880,00
Cena bez poreza: 733,33
Popust:
Vrednost poreza: 146,67


SC-APC / SC-APC singlemode duplex fiber adapter


Cena: 460,00
Cena bez poreza: 383,33
Popust:
Vrednost poreza: 76,67


SC-APC / SC-APC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 270,00
Cena bez poreza: 225,00
Popust:
Vrednost poreza: 45,00


SC/SC multimode duplex fiber adapter


Cena: 310,00
Cena bez poreza: 258,33
Popust:
Vrednost poreza: 51,67


SC/SC multimode simplex fiber adapter


Cena: 270,00
Cena bez poreza: 225,00
Popust:
Vrednost poreza: 45,00


SC/SC singlemode duplex fiber adapter


Cena: 460,00
Cena bez poreza: 383,33
Popust:
Vrednost poreza: 76,67


SC/SC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 270,00
Cena bez poreza: 225,00
Popust:
Vrednost poreza: 45,00


Telegärtner T-SC/SC duplex adapter multimode / singlemode


Cena: 720,00
Cena bez poreza: 600,00
Popust:
Vrednost poreza: 120,00