Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber adapteri

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optic, LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter sa 2 x LC (dimenzija kao simplex, SC/SC multimode duplex fiber adapter



Telegärtner T-SC/SC-APC duplex adapter multimode / singlemode (P/N J08081A0011),


Cena: 450,00
Cena bez poreza: 375,00
Popust:
Vrednost poreza: 75,00


Telegärtner T-SC/SC duplex adapter multimode / singlemode


Cena: 460,00
Cena bez poreza: 383,33
Popust:
Vrednost poreza: 76,67


SC/UPC SM SX Adapter DS


Cena: 50,00
Cena bez poreza: 41,67
Popust:
Vrednost poreza: 8,33


SC/UPC Simplex adapter Single mode (ant mp)


Cena: 25,00
Cena bez poreza: 20,83
Popust:
Vrednost poreza: 4,17


SC/UPC Duplex adapter Singlemode (ant mp)


Cena: 50,00
Cena bez poreza: 41,67
Popust:
Vrednost poreza: 8,33


SC/SC singlemode/multimode duplex fiber adapter (2 x SC SM/MM)


Cena: 170,00
Cena bez poreza: 141,67
Popust:
Vrednost poreza: 28,33


SC/SC singlemode simplex fiber adapter (oblik keystone modula)


Cena: 120,00
Cena bez poreza: 100,00
Popust:
Vrednost poreza: 20,00


SC/SC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 120,00
Cena bez poreza: 100,00
Popust:
Vrednost poreza: 20,00


SC/SC multimode simplex fiber adapter


Cena: 120,00
Cena bez poreza: 100,00
Popust:
Vrednost poreza: 20,00


SC/SC multimode duplex fiber adapter


Cena: 170,00
Cena bez poreza: 141,67
Popust:
Vrednost poreza: 28,33


SC/APC SM SX Adapter DS - zeleni


Cena: 50,00
Cena bez poreza: 41,67
Popust:
Vrednost poreza: 8,33


SC/APC Simplex adapter,Singlemode (ant mp)


Cena: 30,00
Cena bez poreza: 25,00
Popust:
Vrednost poreza: 5,00


SC/APC Duplex adapter,Singlemode (ant mp)


Cena: 60,00
Cena bez poreza: 50,00
Popust:
Vrednost poreza: 10,00


SC-APC / SC-APC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 150,00
Cena bez poreza: 125,00
Popust:
Vrednost poreza: 25,00


SC-APC / SC-APC singlemode duplex fiber adapter


Cena: 210,00
Cena bez poreza: 175,00
Popust:
Vrednost poreza: 35,00


Optički PLC spliter sa SC/APC konektorom 1/8 (ant mp)


Cena: 2.650,00
Cena bez poreza: 2.208,33
Popust:
Vrednost poreza: 441,67


Optički PLC spliter sa SC/APC konektorom 1/4 (ant mp)


Cena: 1.850,00
Cena bez poreza: 1.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 308,33


Optički PLC spliter sa SC/APC konektorom 1/32 (ant mp)


Cena: 6.800,00
Cena bez poreza: 5.666,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.133,33


Optički PLC spliter sa SC/APC konektorom 1/2 (ant mp)


Cena: 900,00
Cena bez poreza: 750,00
Popust:
Vrednost poreza: 150,00


Optički PLC spliter sa SC/APC konektorom 1/16 (ant mp)


Cena: 3.500,00
Cena bez poreza: 2.916,67
Popust:
Vrednost poreza: 583,33


Optički PLC spliter sa LC/APC konektorom 1/8 (ant mp)


Cena: 2.650,00
Cena bez poreza: 2.208,33
Popust:
Vrednost poreza: 441,67


Optički PLC spliter sa LC/APC konektorom 1/4 (ant mp)


Cena: 1.850,00
Cena bez poreza: 1.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 308,33


Optički PLC spliter sa LC/APC konektorom 1/32 (ant mp)


Cena: 6.800,00
Cena bez poreza: 5.666,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.133,33


Optički PLC spliter sa LC/APC konektorom 1/2 (ant mp)


Cena: 900,00
Cena bez poreza: 750,00
Popust:
Vrednost poreza: 150,00