Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Ansec Single Mode Single Fiber Megabitni SFP-155M-20KM-TX/RX (ant mp)


Šifra proizvoda: 7995

MP Cena sa PDV: 5.400,00
Prodajna cena5.400,00
Osnovna cena4.500,00
Popust
Iznos PDV-a900,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
Optical Wave Length: 1310nm/1550nm, Emission Light Power: -15~-3dBm
Receiver Sensitivity: -34 dBm, Optical Fiber Type: Single mode 9/125um
Optical Fiber Port: LC, Transmission Distance: Single mode 20km
Protection ESD: 1a contact discharge 3 level, 1b air
Proizvođač
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn