Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-LX single-mode 1310nm / 21dB dometa do 20km (LC konektor) PD-E39-20

Slika nije podešena

Šifra proizvoda: 8339

MP Cena sa PDV: 1.560,00
Prodajna cena1.560,00
Osnovna cena1.300,00
Popust
Iznos PDV-a260,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-LX single-mode 1310nm / 21dB dometa do 20km (LC konektor) PD-E39-20
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn