Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Media konverteri

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optics, media konverteri, TP-Link MC112CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konvertor, TP-Link MC111CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konvertor



ANSEC AS-MC Gigabitni Media Konverter (ant mp)


Cena: 5.550,00
Cena bez poreza: 4.625,00
Popust:
Vrednost poreza: 925,00


ANSEC AS-MCP PoE Ethernet Optical Transceiver (ant mp)


Cena: 5.550,00
Cena bez poreza: 4.625,00
Popust:
Vrednost poreza: 925,00


Cudy MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter


Cena: 3.080,00
Cena bez poreza: 2.566,67
Popust:
Vrednost poreza: 513,33


Cudy MC100GSA-20-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter


Cena: 3.530,00
Cena bez poreza: 2.941,67
Popust:
Vrednost poreza: 588,33


Cudy MC100GSB-20A-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverte


Cena: 4.260,00
Cena bez poreza: 3.550,00
Popust:
Vrednost poreza: 710,00


Cudy MC100GSB-20B-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverte


Cena: 4.260,00
Cena bez poreza: 3.550,00
Popust:
Vrednost poreza: 710,00


Cudy MC100MA-2 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter 1310nm dometa


Cena: 2.460,00
Cena bez poreza: 2.050,00
Popust:
Vrednost poreza: 410,00


Cudy MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dome


Cena: 2.640,00
Cena bez poreza: 2.200,00
Popust:
Vrednost poreza: 440,00


Cudy MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (


Cena: 2.640,00
Cena bez poreza: 2.200,00
Popust:
Vrednost poreza: 440,00


Cudy MC100SB-20B Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (


Cena: 2.640,00
Cena bez poreza: 2.200,00
Popust:
Vrednost poreza: 440,00


Cudy MC100SB-40A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (


Cena: 3.270,00
Cena bez poreza: 2.725,00
Popust:
Vrednost poreza: 545,00


Cudy MC100SB-40B Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (


Cena: 3.270,00
Cena bez poreza: 2.725,00
Popust:
Vrednost poreza: 545,00


Cudy MC220 Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP


Cena: 2.310,00
Cena bez poreza: 1.925,00
Popust:
Vrednost poreza: 385,00


DCN Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber single-mode konverter povećanog domet


Cena: 8.580,00
Cena bez poreza: 7.150,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.430,00


Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000


Cena: 4.250,00
Cena bez poreza: 3.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 708,33


MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m


Cena: 7.850,00
Cena bez poreza: 6.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.308,33


Moxa IMC-101-M-SC Industrijski 10/100BaseT(X) na 100BaseFX media konverter, mult


Cena: 30.740,00
Cena bez poreza: 25.616,67
Popust:
Vrednost poreza: 5.123,33


Moxa IMC-21GA industrijski 10/100/1000BaseT(X) na 100/1000Base SFP media konvert


Cena: 25.560,00
Cena bez poreza: 21.300,00
Popust:
Vrednost poreza: 4.260,00


Moxa IMC-21GA-LX-SC industrijski 10/100/1000BaseT(X) na 100/1000BaseLX media kon


Cena: 49.080,00
Cena bez poreza: 40.900,00
Popust:
Vrednost poreza: 8.180,00


Moxa TCF-142-M-SC RS-232/422/485 na multi-mode fiber optički media konverter, SC


Cena: 23.310,00
Cena bez poreza: 19.425,00
Popust:
Vrednost poreza: 3.885,00


Moxa TCF-142-S-SC RS-232/422/485 na single-mode fiber opticki media konverter, S


Cena: 56.270,00
Cena bez poreza: 46.891,67
Popust:
Vrednost poreza: 9.378,33


Planet IGT-905A industrijski Web/SNMP upravljivi Gigabit Ethernet Fiber konverte


Cena: 14.520,00
Cena bez poreza: 12.100,00
Popust:
Vrednost poreza: 2.420,00


TP-Link MC100CM fiber konverter 10/100 Mb/s


Cena: 3.880,00
Cena bez poreza: 3.233,33
Popust:
Vrednost poreza: 646,67


TP-Link MC110CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter dometa do 2


Cena: 4.160,00
Cena bez poreza: 3.466,67
Popust:
Vrednost poreza: 693,33