Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Cudy MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor)


Šifra proizvoda: 8349

MP Cena sa PDV: 3.080,00
Prodajna cena3.080,00
Osnovna cena2.566,67
Popust
Iznos PDV-a513,33

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
Cudy MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor) /// 10/100/1000M 850nm VSCEL MM 550M SC
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn