Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Cudy MC100SB-40A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 40km preko 1 fiber vlakna, BER

Slika nije podešena

Šifra proizvoda: 8625

MP Cena sa PDV: 3.270,00
Prodajna cena3.270,00
Osnovna cena2.725,00
Popust
Iznos PDV-a545,00

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
Cudy MC100SB-40A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi

Cudy MC100SB-40A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 40km preko 1 fiber vlakna, BER<1E-9, podržava LFP (SC konektor)
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn