Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Patch cord

Opticki kablovi, fiber optic, optička vlakna, Fiber duplex patch cord E2000-E2000 dužine 2m, singlemode 9/125, Fiber duplex patch cord SC-LC dužine 2m, singlemode 9/125



Extralink 12-colours Pigtails SC/APC G657A (12 pcs in package)


Cena: 1.800,00
Cena bez poreza: 1.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 300,00


Extralink Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m


Cena: 540,00
Cena bez poreza: 450,00
Popust:
Vrednost poreza: 90,00


Extralink Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m


Cena: 680,00
Cena bez poreza: 566,67
Popust:
Vrednost poreza: 113,33


Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m


Cena: 260,00
Cena bez poreza: 216,67
Popust:
Vrednost poreza: 43,33


Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m


Cena: 310,00
Cena bez poreza: 258,33
Popust:
Vrednost poreza: 51,67


Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m


Cena: 500,00
Cena bez poreza: 416,67
Popust:
Vrednost poreza: 83,33


Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m


Cena: 670,00
Cena bez poreza: 558,33
Popust:
Vrednost poreza: 111,67


Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Sim 3.0mm, 1m


Cena: 270,00
Cena bez poreza: 225,00
Popust:
Vrednost poreza: 45,00


Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Duplex 3.0mm, 1m


Cena: 460,00
Cena bez poreza: 383,33
Popust:
Vrednost poreza: 76,67


Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 2m


Cena: 260,00
Cena bez poreza: 216,67
Popust:
Vrednost poreza: 43,33


Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 3m


Cena: 290,00
Cena bez poreza: 241,67
Popust:
Vrednost poreza: 48,33


Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 5m


Cena: 410,00
Cena bez poreza: 341,67
Popust:
Vrednost poreza: 68,33


Extralink Pigtail SC/UPC 900um 1.5m G657A Easy-Strip


Cena: 150,00
Cena bez poreza: 125,00
Popust:
Vrednost poreza: 25,00


Fiber duplex patch cord E2000-E2000 dužine 2m, singlemode 9/125


Cena: 10.330,00
Cena bez poreza: 8.608,33
Popust:
Vrednost poreza: 1.721,67


Fiber duplex patch cord kabl E2000/APC-E2000/APC duž. 2m, singlemode 9/125, APC - fabrički napravljen i testiran


Cena: 10.330,00
Cena bez poreza: 8.608,33
Popust:
Vrednost poreza: 1.721,67


Fiber duplex patch cord kabl E2000/APC-LC duž. 2m, singlemode 9/125, APC / UPC - fabrički napravljen i testiran


Cena: 6.780,00
Cena bez poreza: 5.650,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.130,00


Fiber duplex patch cord kabl FC-FC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC - fabrički napravljen i testiran


Cena: 1.910,00
Cena bez poreza: 1.591,67
Popust:
Vrednost poreza: 318,33


Fiber duplex patch cord kabl LC-LC duž. 2m, multimode 50/125, UPC - fabrički napravljen i testiran


Cena: 1.770,00
Cena bez poreza: 1.475,00
Popust:
Vrednost poreza: 295,00


Fiber duplex patch cord kabl LC-LC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC


Cena: 1.690,00
Cena bez poreza: 1.408,33
Popust:
Vrednost poreza: 281,67


Fiber duplex patch cord kabl SC-E2000 duž. 2m, singlemode 9/125, UPC


Cena: 6.780,00
Cena bez poreza: 5.650,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.130,00


Fiber duplex patch cord kabl SC-FC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC


Cena: 1.840,00
Cena bez poreza: 1.533,33
Popust:
Vrednost poreza: 306,67


Fiber duplex patch cord kabl SC-LC duž. 2m, multimode 50/125, UPC


Cena: 1.620,00
Cena bez poreza: 1.350,00
Popust:
Vrednost poreza: 270,00


Fiber duplex patch cord kabl SC-LC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC


Cena: 1.690,00
Cena bez poreza: 1.408,33
Popust:
Vrednost poreza: 281,67